Hotel Kavalir

ubytovanie Praha 5-Kosire
 

*** Hotel Kavalir / ubytovanie Praha 5-Kosire

Hotel Praha 5-Kosire Kavalir
Turistický Hotel Kavalír sa nachádza na hlavnej ulici v Prahe 5, s ľahkou dostupnosťou ako do obchodného tak aj historického centra Prahy.

Ubytovanie v Prahe
Hotel Cavalier má 50 štandardne vybavených izieb s Wi-Fi pripojením k internetu a príjemne zariadenú raňajkovú reštauráciu.

Hotel Kavalír služby
Internetový kútik s počítačom. Trezor na recepcii. Doprava z / na letisko, budenie telefónom, prehliadky mesta a plavba po rieke Vltave. V hoteli sú k dispozícii podzemné garáže. Bezpečnostná schránka na recepcii.

Pohodlné spojenie k medzinárodnému letisku Praha Ruzyne (10 km od hotela). Električková a autobusová zastávka je priamo pred hotelom.

Hotel Kavalír Izby
Dvojposteľová izba pre 1 osobu so štandardným vybavením, WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s vaňou alebo sprchou zaisťuje maximálny komfort.
Dvojposteľová izba pre 2 osoby ponúka útulné spálne s queen-size posteľou alebo dve oddelené lôžka pre dve osoby a kúpeľňa so sprchou alebo vaňou.
Klasická izba pre 3 osoby - priestranná izba vhodná pre skupiny priateľov alebo rodiny s deťmi.

Vybavenie izieb: Satelitná TV, telefón s priamou voľbou, WiFi internetové pripojenie zdarma, pracovný stôl a stoličky, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, sušič vlasov.

Praha okolie hotela Kavalír
V blízkosti hotela sa nachádza známe nákupné centrum Andel - Nový Smíchov s radom nákupných stredisk, butikov, kín, reštaurácií a kaviarní. V okolí hotela sa nachádza park Klamovka a park Ladronka, ktoré poskytujú ideálne podmienky pre aktívne trávenie voľného času. Usadlosť Bertramka tiež stojí za návštevu a je známa ako miesto pobytov hudobného skladateľa Wolfganga Amadea Mozarta pri jeho častých návštevách v Prahe.
Hotel Praha 5-Kosire Kavalir - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 5-Kosire Kavalir - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 5-Kosire Kavalir - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 5-Kosire Kavalir - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 5-Kosire Kavalir - hotel má reštauráciuHotel Praha 5-Kosire Kavalir - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 5-Kosire Kavalir - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 5-Kosire Kavalir - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 5-Kosire Kavalir - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 5-Kosire Kavalir - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 5-Kosire Kavalir - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 5-Kosire Kavalir - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 5-Kosire Kavalir - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 5-Kosire Kavalir - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 5-Kosire Kavalir - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: